Okrasná jezírka

Realizujeme okrasná jezírka i jejich části (např. filtrace) na klíč. Před realizací je vhodné vidět mikroklimatické podmínky místa pro budoucí jezírko. Promluvíme si o možnostech realizace, o Vašich požadavcích, pokusíme se optimalizovat výdaje, apod. Poté Vám vypracujeme nákladový rozpočet, abyste viděli ceny za naše služby, ještě než schválíte realizaci. V odkazu reference jsou ukázky našich prací. Spolupracujeme dlouhodobě s dodavateli materiálů a dokážeme Vám proto nabídnout přijatelnější ceny těchto materiálů, než jaké byste našli v obchodech.

Kontaktujte nás, prvotní konzultace na místě je pro nás důležitá, a proto přijedeme na první konzultaci k Vám zdarma.

Realizace jezírek – části

 Montujeme také součásti jezírek, jako jsou pokládky fólií, elektroinstalace (časové spínače, apod.), filtrace, potůčky, fontánky, pítka na vodu, apod. 

Samozřejmě je třeba si rozmyslet nejdříve, kde bude jezírko umístěno (plocha často určí i tvar) a dále (pokud je dostatek místa) si rozmyslíme tvar. Tvar jezírka si nejlépe vyznačíme bílým pískem nebo pilinami. Používá se také zahradní hadice, se kterou se dá hýbat a můžete si vytvořit více tvarů, než se rozhodnete. Bývá zvykem zatlouci kolíky na místech pravých úhlů a ještě je vhodné před započetím stavby naznačit v takto vytvořeném půdorysu hloubky. To se provádí opět pískem, pilinami nebo hadicí. Vyznačí se tak mělčiny a hloubky.

Údržba jezírek

 Provádíme údržbu jezírek, čištění a řešení problémů kolem okrasných jezírek. Na naše realizace se můžete podívat ve fotogalerii nebo referencích. V odkazu „jezírka“ najdete postup stavby jezírka.

Stavba jezírka

 První kroky při stavbě okrasného i koupacího jezírka na vaší zahradě budou stejné. Vodní prvky, které se mohou začlenit do většího prostoru při zakládání nové zahrady či zapojení vodní plochy při rekonstrukci stávající zahrady, skýtají celkově estetičtější výsledek a stanou se časem nejoblíbenější částí vaší okrasné zahrady.

Jezírka Brada